Leto sa preklopilo do druhej polovice a ja tak pozerám, že už som sem nejaký čas nič nepridal. A to teraz napravím. Som veľmi rád, že sa mi darí každoročne publikovať nejakú tu poviedku, ktorou sa tak povediac udržujem vo forme, ale prišiel moment pri ktorom cítim, že potrebujem viac.

Potrebujem všetko.

Preto by som rád oznámil dve krásne novinky pre tento rok, obidve na jeseň, keď už sa ľudia na slnku nepotia ako prasce.

V septembri na akcii Istrocon 2016 sa bude krstiť zbierka poviedok Zombiepokalypsa, ktorej nosnou témou nebude samozrejme nič iné ako mŕtvoly. Živé. Mŕtve. Proste Zombíci. Každá poviedka dostane svoju krásnu ilustráciu, celé to zastrešuje Vydavateľstvo Hydra a zostavil Mark E. Pocha. Z Toho čo som videl, sa určite bude na čo tešiť.

Ja som sa v poviedke Peklo v Montane rozhodol zablúdiť trochu na divoký západ a opísal niekoľko posledných dní generála Custera a jeho siedmej kavalérie. Colty, modré kabáty, indiáni… a zombíci.

A nech to máme všetko pohromade, tak dva mesiace na to, v novembri na Bibliotéke by sa mal krstiť môj prvý román Kladivák : Temnota z Pressburgu, Bude to veľké, ale o tom bližšie trochu neskôr 🙂